HUPPA kauplus Mustika keskuses!

HUPPA kauplus Mustika keskuses!

Iga lapsevanem soovib, et tema võsuke oleks alati hästi riietatud. Hea riietuse juurde kuulub soe, kuid hästi hingav, vettpidav, vastupidavast kangast ja turvaline riietus, mis on ühtlasi ka mugav ning pakuks silmailu. Tihti võib juhtuda aga nii, et seda päris õiget toodet, millel kõik need funktsioonid oleks, on raske leida ja tuleb palju aega kulutada erinevates poodides, et leida see üks ja õige - ja nii igal uuel hooajal.
Leides endale ühe brändi, millele kindlaks jääda, teades, et igal hooajal on valik mitmekülgne ning alati praktiline ja funktsionaalne, on riiete ostmine tunduvalt lihtsam.
Soovime teile tutvustada oma Tallinnas Mustika keskuses asuvat kauplust, kuhu sisenedes leiab vajaliku toote oma lapsele tõenäoliselt iga lapsevanem. Esmapilgul võib tunduda, et selles poes millegi kindla leidmine on väga keeruline, kuna kaupa on väga palju, kuid tegelikult on kõik väga loogiliselt jaotatud. Selleks, et saada kindel suund kätte, soovitame paluda abi meie müüjatelt, kes lahkesti teid suunavad. ¬
Mustika keskuse HUPPA poest leiate tooteid nii kevadeks/sügiseks, pakaseliseks talveks kui ka jahedamateks suveõhtuteks. Peamise osa tootevalikust moodustavad kombinesoonid, püksid ja joped, kuid lisaks sellele on meil ka siseriideid ja aksessuaare. Peale värskete kollektsioonide, leiab endale soodsamas hinnas tooteid ka lapsevanem, kes soovib lapse kvaliteetsetesse rõivastesse riietada madalamate hindadega.
Valik algab alates imikutest, kes vajavad ekstrasooja kottkombet vankris veedetud uinakuteks, kuni väga aktiivsetele lastele mõeldud riieteni välja, kelle rõivaste valmistamisel on mõeldud nii kanga eriti heale vastupidavusele, kui ka mugavusele.

#socialmedia