Mõnusad softshellid!

Mõnusad softshellid!

Täna teeme teid tuttavaks Põhjamaades aina enam teadlike vanemate seas populaarsust koguva softshell materjalist valmistatud toodetega. Softshell on hingav, mugav, vettpidav ja pika kasutusajaga materjal. Tänu heale hingavusele ja mugavusele sobivad softshellist tooted aktiivsele lapsele ning sportimiseks ja treeninguteks. Materjal meenutab katsudes veidi kummi, mistõttu on ta veniv ja selles liikumine on väga mugav. Softshellist tooted on kerged ja hästi vastupidavad. Tihtipeale võib juhtuda, et laps kasvab enne tootest välja kui toode jõuab kuluda.
Softshelli teeb eriliseks selle kolm sulatatud kangakihti, mis koosneb võrgust, valgest membraanist ning väliskangast. See muudab toote kasutusaja niivõrd pikaks, et toode sobib nii talvel, kevadel ja sügisel kui ka jahedamal suveõhtul.
Meie tootevalikust leiate sel hooajal poiste sirgelõikega jope JAMIE ja tüdrukute taljesse töödeldud softshelli jope JANET suurustele 116-170 . Jopedel on lukuga taskud ja meie toodetele tavapärased helkurdetailid. Mis muudab meie softshell joped eriliseks, on nende kaunid kangad – lillelised, värvilised ja lapselikud.
Softshelli joped leiate meie e-poest www.huppaoutlet.ee, kauplustest ning edasimüüjatelt.

#socialmedia