Poiste ja meeste parka VESPER

Poiste ja meeste parka VESPER

Eelmisel korral tutvustasime naisperele mõeldud parkasid. Kuidas saaksime unustada siis meespere? Just neile mõeldes sai loodud ka parka VESPER, mis on praktiline riideese suuruses 110-152 noormeestele ja XS-L suuruses meestele.
Mida soovib üks poiste- või meesterahvas ühelt talveparkalt? Esmalt ikka seda, et toode täidaks oma eesmärki - hoiaks kandja kuiva ja soojana. Tänu oma parimatele tehnilistele näitajatega pealiskangale, teibitud õmblustele ja 300g soojustusele on need kaks eesmärki juba täidetud. Oma panuse annavad ka soonikuga sisemised mansetid ning reguleeritav vööjoon ning alläär.
Aga milline tänapäeva noormees ei ootaks oma igapäevaselt riideesemelt ka stiili ? Parka VESPER täidab ka selle ootuse. Oleme parkale disaininud nii rinna- kui ka esitaskud. Kapuutsi äärde lisasime karva, mille soovi korral saab eemaldada. Selleks, et nooremale kandjale oleks mänguhoos tagatud turvalisus on kapuuts kinnitatud trukkidega, et vältida kinni jäämist. Mõeldes nii suuremale kui ka väiksemale kandjale, oleme lisanud parkale helkurdetailid.
Lahe, kas pole? Aeg on lisaks lastele, nüüd ka meestele HUPPA’t tutvustada. Ootame teid parkadega tutvuma meie kodulehel www.huppa.eu või meie kauplustesse.

#socialmedia