Vihmariiete aeg on käes!

Vihmariiete aeg on käes!

Alles see oli, kui sügisele ja soojematele ning vettpidavatele rõivastele ei olnud vaja mõeldagi. Nüüd aga on suvi oma viimaseid hingetõmbeid tegemas ja mis seal salata, tekib aina vajadus soojemate rõivaste järele. Oleme märganud, et emmede seas on suurem sügiskombede ja jopede otsing lahti läinud ning eelkõige lasteaedades nõutud vihmariided hakkavad ka lähipäevil minema nagu soojad saiad.
Mida teha, et vältida parimatest paladest ja õigest suurusest ilma jäämist? Tuleb seada sammud HUPPA poodi, sest meie kauplustest leiate vinged triibulised vihmariided.
HUPPA vihmariietes saavad lapsed nautida vihmaseid päevi muretult.
Vihmariiete hooldus on imelihtne, enamasti piisab vaid märja lapiga puhastamisest.
Vihmapükste küljed on reguleeritavad trukkidega. Pükstel on keevisõmblused, eemaldatavad tallaalused kummid ja reguleeritavad traksid. Turvaliseks mängimiseks on lisatud helkurdetailid.
Jope fliisist vooder hoiab lapse selja soojas. Eemaldatav äärega kapuuts on õues mängimiseks turvaline - see on kinnijäämise vältimiseks kinnitatud trukkidega. Esitaskutesse saab panna pisikesed aarded või näiteks ka taskurätiku.

Vihmariided on saadaval suurustest 80-128.
Seadke aga sammud poodi, et just teie laps saaks ennast sel sügisel tunda õues mängides kuivana. Või veelgi parem, tellige vihmariided meie e-poest www.huppaoutlet.ee

#socialmedia