Võrdleme parkat JANELLE ja mantlit LUISA!

Võrdleme parkat JANELLE ja mantlit LUISA!

 
Riide- või e-poes ostlemine võib olla aeganõudev ja isegi keeruline, eriti koduselt, kui teenindaja abi pole käepärast. Olles oma soovides enne ostma minekut kindel, on ostu sooritamine palju lihtsam ning pole tüütut otsustusvõimetust ning liigset ajakulu. Lisaks on nii võimalik ära hoida pettumus ja ebavajalikud ostud. Selleks, et teie ostlemine kergemaks teha, räägime nüüd ennekõike tütarlaste emadele, mis on parka ja mantli vahe, et mõistaksite, milline toode on teie lapsele õigem valik. Kevad/sügis parkad on meie tootevaliku uudistoode, mida varem meie toodangus olnud ei ole, mistõttu näeme, et võiksime teile mõningal määral abiks olla. Lisaks erinevustele toome välja ka toodete sarnasused, mis muudavad mõlemad tooted vastupandamatult heaks. Võrdlusse võtame mantli LUISA ja parka JANELLE.

ERINEVUSED
1. Parka on lõikelt tagant pikem, samas kui mantli alläär on ühepikkune kogu ulatuses.
2. Oluliseks vaheks lõigete suhtes on ka see, et parka on liikuvama ja laiema lõikega, kuid vööosa on siiski reguleeritav, mida mantlil teha ei saa. See tähendab, et lapse vöökoht pole vajadusel nii palju rõhutatud ning ka kaenla alla ja kätele on rohkem liikuvust antud, mis muudab parka seetõttu sportlikumaks. Mantlil seevastu on talje rõhutatud, mis muudab selle tunduvalt tüdrukulikumaks ülerõivaks.
3. Disaini poolest peame oluliseks ka tähelepanu juhtida sellele, et parkal on lisaks lukule ka trukid ning taskuklapid. Nii jääb üks armas kindapaar taskust jälle plehku panemata. Samuti on parkal ka sisemine lukuga tasku.
4. Parka on ideaalne rõivaese välisteks tegevusteks tuulises põhjamaises kliimas, kuna selle kapuuts on sügavam, kui mantlil.

SARNASUSED
1. Nii parka kui mantel on valmistatud kestvast ja hea hõõrdetugevusega kangast. Nende vettpidavuse ja hingavuse näitajad on 10 000/10 000.
2. Parkasid ja mantleid valmistatakse erineval hooajal eri paksusega vatiinidega 0-300g, mis muudab valiku väga laiaks vastavalt vajadusele.
3. Nii parka kui mantel on pika kasutusajaga, kuna nende varrukad on pisut reguleeritavad. Kui parkal saab varrukaid reguleerida krõpsuga, ning alguses on varrukas lihtsalt lõdvem siis mantlil on võimalik käis lihtsalt üle keerata.
4. Mõlema toote hooldamine on imelihtne ja lisaks hooldusjuhenditele on iga tootega kaasas ka inforaamat, millest klient leiab kogu vajaliku info toote kohta.
5. Mõlema toote tähtsamad õmblused on teibitud, mis tagab maksimaalse veepidavuse.
6. Mõlemad tooted on varustatud helkurdetailidega, mis muudab lapse hästi nähtavaks.

Loodame, et saime teile abiks olla ja mõistate milline toode teie lapse elustiilile paremini sobib. Päikeselist alanud kevade nautimist kvaliteetsetes rõivastes!
Teie HUPPA

#socialmedia